Esame pasiruošę spalio 18–22 dienomis dalyvauti parodoje Host Milano

„HostMilano“ yra pasaulyje žinoma paroda, skirta maitinimo ir svetingumo pasauliui. Kas dveji metai „HostMilano“, kuri šiemet organizuojama pasieks 41-ąjį kartą, suteikia galimybę parodyti viską, ko reikia sėkmingai veikiančiam barui ar restoranui, pradedant nuo žaliavų ir baigiant pusgaminiais, nuo mašinų iki įrangos, nuo baldų iki stalo reikmenų.

„HostMilano“ išsiskiria unikalia parodos koncepcija, apimančia tris pagrindines sritis: profesionalų maitinimą, kavą ir technologijas. Profesionalūs operatoriai ras išsamų tarptautinių svetingumo ir viešbučių pramonės atstovų pasiūlymus bei naujausias įrangos, žaliavų ir pusgaminių tendencijas. Milane spalio 18–22 dienomis ekspertai ir geriausi savo sričių atstovai dalinsis patirtimi ir žiniomis, maisto gaminimo parodos, konkursai ir konferencijos tai pavers nepamirštamu renginiu.

Esame pasiruošę naudingiems susitikimams bei tikimos susidomėjimo mūsų produkcija – popieriniais puodeliais karštiems gėrimams, mūsų standas – Host Pav. 22 U08

http://host.fieramilano.it/en

http://host.fieramilano.it/en/hostmilano-highlights-2017

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Originalus puodelis džiaugsmo

Mūsų gaminami popieriniai puodeliai – puikus sprendimas bet kuriam verslo sektoriui

Gerti skanią kavą iš stilingo puodelio – kur kas maloniau, o reklamuoti save ant unikalaus ir kasdien naudojamo daikto – protingas sprendimas.

Maistas ir gėrimai išsinešimui – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis bei puiki niša verslui. Naudokitės kokybiškais, estetiškais, funkcionaliais produktais, kurie gali atlikti ne tik tiesioginę, bet ir reklamos funkciją.

1. Kiek ir kokių puodelių jums reikės?

Pasirinkite jų dydį, kiekį, papildomus priedus

2. Kokio puodelių dizaino pageidaujate?

Rinkitės iš produktų katalogo arba kurkite individualų dizainą

3. Naudokite pagamintus puodelius!

Puodelių pristatymas – nuo 5 darbo dienų

Neapsisprendžiate, kokius puodelius pasirinkti? Suteiksime jums profesionalią pagalbą ir supažindinsime su asortimentu!

Mūsų narystė

Vadybos standartai

Produktų sertifikatai. Klauskite mūsų FSC® produktų