UAB „Ronelda“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra (bendrovės produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose)

UAB „Ronelda“ nuo 2018 m. pradėjo sistemingą eksporto skatinimo veiklą bei siekdama efektyviai išnaudoti visas eksporto didinimo galimybes papildomo finansavimo kreipėsi į ES struktūrinius fondus. Įmonei iš ES struktūrinių fondų buvo skirtas 45.000 Eur finansavimas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“. UAB „Ronelda“ su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė sutartį dėl projekto UAB „Ronelda“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra (bendrovės produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose) Nr. S-03.2.1-LVPA-K-801-05-0118 įgyvendinimo, kurio tikslas – padidinti UAB „Ronelda“ pardavimus užsienio rinkose, aktyviai pristatant įmonės patirtį ir produkcijos gamybos galimybes tarptautinėse parodose.

Siekiant įgyvendinti užsibrėžtus planus projekto įgyvendinimo laikotarpiu (2019 – 2020 metais) bendrovė planuoja dalyvauti 9 tarptautinėse parodose. Dalyvaudama tarptautinėse parodose UAB „Ronelda“ tikisi užmegzti naujus glaudžius verslo santykius su partneriais eksporto rinkose bei padidinti bendrovės tarptautinį konkurencingumą.

Šio projekto įgyvendinimas teigiamai įtakos visą įmonės veiklą – augs įmonės žinomumas ir konkurencingumas tiek vietinėje, tiek tarptautinėse rinkose, kas, tikimasi, padidins įmonės pelningumo rodiklius bei suteiks galimybę užsitikrinti sėkmingą tolimesnę įmonės plėtrą ir skverbimąsi į naujas užsienio rinkas.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2020 m. spalio mėn.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Originalus puodelis džiaugsmo

Mūsų gaminami popieriniai puodeliai – puikus sprendimas bet kuriam verslo sektoriui

Gerti skanią kavą iš stilingo puodelio – kur kas maloniau, o reklamuoti save ant unikalaus ir kasdien naudojamo daikto – protingas sprendimas.

Maistas ir gėrimai išsinešimui – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis bei puiki niša verslui. Naudokitės kokybiškais, estetiškais, funkcionaliais produktais, kurie gali atlikti ne tik tiesioginę, bet ir reklamos funkciją.

1. Kiek ir kokių puodelių jums reikės?

Pasirinkite jų dydį, kiekį, papildomus priedus

2. Kokio puodelių dizaino pageidaujate?

Rinkitės iš produktų katalogo arba kurkite individualų dizainą

3. Naudokite pagamintus puodelius!

Puodelių pristatymas – nuo 5 darbo dienų

Neapsisprendžiate, kokius puodelius pasirinkti? Suteiksime jums profesionalią pagalbą ir supažindinsime su asortimentu!

Mūsų narystė

Vadybos standartai

Produktų sertifikatai. Klauskite mūsų FSC® produktų