OPACK popieriniai puodeliai dviejose parodose šį spalį

Toliau sėkmingai vykdome projektą UAB „Ronelda“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra (bendrovės produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose), kurio tikslas – padidinti įmonės pardavimus užsienio rinkose, aktyviai pristatant įmonės patirtį ir produkcijos gamybos galimybes tarptautinėse parodose.

Paroda Host, vykusi Milane spalio 18 – 22 dienomis – didžiausia, kokioje teko iki šiol dalyvauti: net 2249 įmonių pristatė savo veiklą stenduose, o parodą aplankė virš 200 000 lankytojų. Paroda skirta viešbučių-restoranų-kavinių (HoReCa) sektoriui ir joje buvo pristatytos naujausios šios srities tendencijos, pasiekimai bei naujovės. Džiaugiamės sulaukę daug dėmesio savo produkcijai – popieriniams puodeliams bei užmezgę naudingų ir perspektyvių ryšių.

Kita paroda, kurioje dalyvavome – spalio 30 Lidse vykusi Vendex, skirta pardavimo aparatų sektoriui. Paroda išsiskyrė iš kitų savo koncentracija į vieną sritį bei tiksliniais lankytojais, turinčiais konkrečių tikslų. Nepaisant to, kad paroda truko tik vieną dieną rezultatas tikrai džiuginantis: ne tik daug sužinojome apie Jungtinės karalystės pardavimo aparatų rinką, bet ir grįžome su daug naudingų kontaktų.

Esame dėkingi ES struktūriniams fondams už suteiktą paramą ir galimybes dalyvauti parodose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Originalus puodelis džiaugsmo

Mūsų gaminami popieriniai puodeliai – puikus sprendimas bet kuriam verslo sektoriui

Gerti skanią kavą iš stilingo puodelio – kur kas maloniau, o reklamuoti save ant unikalaus ir kasdien naudojamo daikto – protingas sprendimas.

Maistas ir gėrimai išsinešimui – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis bei puiki niša verslui. Naudokitės kokybiškais, estetiškais, funkcionaliais produktais, kurie gali atlikti ne tik tiesioginę, bet ir reklamos funkciją.

1. Kiek ir kokių puodelių jums reikės?

Pasirinkite jų dydį, kiekį, papildomus priedus

2. Kokio puodelių dizaino pageidaujate?

Rinkitės iš produktų katalogo arba kurkite individualų dizainą

3. Naudokite pagamintus puodelius!

Puodelių pristatymas – nuo 5 darbo dienų

Neapsisprendžiate, kokius puodelius pasirinkti? Suteiksime jums profesionalią pagalbą ir supažindinsime su asortimentu!

Mūsų narystė

Vadybos standartai

Produktų sertifikatai. Klauskite mūsų FSC® produktų