OPACK popieriniai puodeliai – parodoje Kiolne

Gegužės 9-11 dienomis Kiolne, Vokietijoje, įvyko tarptautinė paroda Euvend and Coffeena Cologne 2019. 162 parodos dalyviai iš 22-ų šalių pristatė naujausias tendencijas ir sprendimus skirtus pardavimų aparatų bei kavos verslui. Parodoje dalyvavo ir OPACK komanda, kuri pristatė savo gaminamą produkciją – vienkartinius puodelius vendingo aparatams ir gėrimams išsinešimui. Per tris dienas stende apsilankė beveik 80 lankytojų, kurie labai domėjosi mūsų gaminama produkcija, o ypač naujausiomis tendencijomis – pilnai suyrančiais vienkartiniais puodeliais. Parsivežėme daug žinių apie Vokietijos rinką bei naujų kontaktų, su kuriais tikimės pradėti ilgalaikį bendradarbiavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Originalus puodelis džiaugsmo

Mūsų gaminami popieriniai puodeliai – puikus sprendimas bet kuriam verslo sektoriui

Gerti skanią kavą iš stilingo puodelio – kur kas maloniau, o reklamuoti save ant unikalaus ir kasdien naudojamo daikto – protingas sprendimas.

Maistas ir gėrimai išsinešimui – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis bei puiki niša verslui. Naudokitės kokybiškais, estetiškais, funkcionaliais produktais, kurie gali atlikti ne tik tiesioginę, bet ir reklamos funkciją.

1. Kiek ir kokių puodelių jums reikės?

Pasirinkite jų dydį, kiekį, papildomus priedus

2. Kokio puodelių dizaino pageidaujate?

Rinkitės iš produktų katalogo arba kurkite individualų dizainą

3. Naudokite pagamintus puodelius!

Puodelių pristatymas – nuo 5 darbo dienų

Neapsisprendžiate, kokius puodelius pasirinkti? Suteiksime jums profesionalią pagalbą ir supažindinsime su asortimentu!

Mūsų narystė

Vadybos standartai

Produktų sertifikatai