OPACK – sertifikuotas popierinių puodelių gamintojas

UAB Ronelda toliau siekia užsibrėžto tikslo – tapti patikima ir žinoma Europoje popierinius puodelius gaminančia įmone. Didžiuojamės sėkmingai įveikę auditavimo procesą bei papildę savo tarptautinių sertifikatų sąrašą. Kovo viduryje mums buvo suteikti dar keturi sertifikatai, klientams garantuojantys mūsų įmonės siekį tobulėti. ISO 14001 patvirtina įmonės siekį atitikti svarbiausius reikalavimus aplinkos apsaugos aspektų identifikavimui, stebėjimui ir visos sistemos valdymui bei gerinimui, šis standartas yra lengvai suderinama su kitais vadybos standartais – kokybės vadybos standartu ISO 9001 ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartu OHSAS 18001.

Klauskite mūsų  FSC® sertifikuotų produktų.

Tikime, kad šie žingsniai padės dar sėkmingiau pateisinti vartotojų lūkesčius bei sustiprins OPACK popierinių puodelių prekinį ženklą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Originalus puodelis džiaugsmo

Mūsų gaminami popieriniai puodeliai – puikus sprendimas bet kuriam verslo sektoriui

Gerti skanią kavą iš stilingo puodelio – kur kas maloniau, o reklamuoti save ant unikalaus ir kasdien naudojamo daikto – protingas sprendimas.

Maistas ir gėrimai išsinešimui – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis bei puiki niša verslui. Naudokitės kokybiškais, estetiškais, funkcionaliais produktais, kurie gali atlikti ne tik tiesioginę, bet ir reklamos funkciją.

1. Kiek ir kokių puodelių jums reikės?

Pasirinkite jų dydį, kiekį, papildomus priedus

2. Kokio puodelių dizaino pageidaujate?

Rinkitės iš produktų katalogo arba kurkite individualų dizainą

3. Naudokite pagamintus puodelius!

Puodelių pristatymas – nuo 5 darbo dienų

Neapsisprendžiate, kokius puodelius pasirinkti? Suteiksime jums profesionalią pagalbą ir supažindinsime su asortimentu!

Mūsų narystė

Vadybos standartai

Produktų sertifikatai. Klauskite mūsų FSC® produktų