Piešinių konkurso „Skanus puodelis” rezultatai

Pavasarį paskelbtam konkursui buvo pateikti 278 mokinių darbai, iš kurių mokslo metų pabaigoje buvo atrinkta vienuolika pačių įdomiausių ir gražiausių piešinių. Jų autorius su konkursui rengusia dailės mokytoja Irena Arlauskiene pakvietėme apsilankyti mūsų įmonėje, supažindinome su puodelių gaminimo technologija bei darbuotojų profesijomis.
Piešinių konkurse “Skanus puodelis” pirmąją vietą užėmė IIIa klasės mokinės Viktorijos Kalvaitytės pieštas puodelis “Svajok drąsiai!”, antroji vieta atiteko Id klasės mokinės Kamilės Rukaitės darbui “Šeima”. Paskatinamaisiais prizais apdovanotos Deimantė Šaulytė IId, Aušrinė Mickūnaitė IIIa , Emilė Penikaitė IIIc. Padėkos įteiktos Aleksandrui Abručiui Ib, Martynai Limantaitei IIb, Agnei Urbelytei IIIc, Gabijai Paškevičiūtei IIc, Eglei Jakštonytei IIIc, Leonorai Kirklytei IIIc.
Įvykęs renginys suteikė abipusės naudos: įmonė sulaukė puikių idėjų ateities OPACK produkcijos kūrimui, o mokiniai džiaugėsi pamatę, kaip praktiškai gali būti pritaikyta jų kūryba bei susipažino su įvairiomis profesijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Originalus puodelis džiaugsmo

Mūsų gaminami popieriniai puodeliai – puikus sprendimas bet kuriam verslo sektoriui

Gerti skanią kavą iš stilingo puodelio – kur kas maloniau, o reklamuoti save ant unikalaus ir kasdien naudojamo daikto – protingas sprendimas.

Maistas ir gėrimai išsinešimui – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis bei puiki niša verslui. Naudokitės kokybiškais, estetiškais, funkcionaliais produktais, kurie gali atlikti ne tik tiesioginę, bet ir reklamos funkciją.

1. Kiek ir kokių puodelių jums reikės?

Pasirinkite jų dydį, kiekį, papildomus priedus

2. Kokio puodelių dizaino pageidaujate?

Rinkitės iš produktų katalogo arba kurkite individualų dizainą

3. Naudokite pagamintus puodelius!

Puodelių pristatymas – nuo 5 darbo dienų

Neapsisprendžiate, kokius puodelius pasirinkti? Suteiksime jums profesionalią pagalbą ir supažindinsime su asortimentu!

Mūsų narystė

Vadybos standartai

Produktų sertifikatai