Popierinių puodelių gamintoja UAB Ronelda – BNI Mercury narė

BNI Lietuva misija – padėti patikimam verslui augti, suteikiant papildomą pelningų užsakymų srautą. BNI nariai keičiasi kokybiškomis ir šiltomis rekomendacijomis, kurios vėliau virsta užsakymais jų verslams, įgyja galimybę megzti naujas pažintis su šimtais tūkstančių verslų visame pasaulyje, o taip pat kuria pasitikėjimu grįstus ilgalaikius verslo santykius su savo BNI verslo klubo partneriais. BNI veikla yra subalansuotа kryptingai siekiantiems didesnio verslo pagreičio. Taigi, tai būtent tai, ko siekiame – skleisti žinią apie mūsų įmonės gaminamus OPACK popierinius puodelius, būti patikimais ir naudingais verslo partneriais įvairiems verslo sektoriams: kavos ir arbatos, kavinių ir restoranų, degalinių ir reklamos agentūrų.

http://bni.lt/lietuva-bni-mercury/lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Originalus puodelis džiaugsmo

Mūsų gaminami popieriniai puodeliai – puikus sprendimas bet kuriam verslo sektoriui

Gerti skanią kavą iš stilingo puodelio – kur kas maloniau, o reklamuoti save ant unikalaus ir kasdien naudojamo daikto – protingas sprendimas.

Maistas ir gėrimai išsinešimui – neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis bei puiki niša verslui. Naudokitės kokybiškais, estetiškais, funkcionaliais produktais, kurie gali atlikti ne tik tiesioginę, bet ir reklamos funkciją.

1. Kiek ir kokių puodelių jums reikės?

Pasirinkite jų dydį, kiekį, papildomus priedus

2. Kokio puodelių dizaino pageidaujate?

Rinkitės iš produktų katalogo arba kurkite individualų dizainą

3. Naudokite pagamintus puodelius!

Puodelių pristatymas – nuo 5 darbo dienų

Neapsisprendžiate, kokius puodelius pasirinkti? Suteiksime jums profesionalią pagalbą ir supažindinsime su asortimentu!

Mūsų narystė

Vadybos standartai

Produktų sertifikatai